Mesaj 06 Tem 2014 23:02

Lütfen Okuyunuz

Sitemizde Uyulmasi Gereken Kurallar

http://www.eurotrucktc.com/

01- Forum`umuza Üye Olurken Kullanacaginiz Nick`leriniz de Küfür Içeren Üyelik Isimleri Kullanmayiniz. Uyarilmaksizin Banlanirsiniz.

02- Forum da Kullanacaginiz Imza`nizda Küfür,Reklam,Fotograf,Futbol,Dil,Din,Irk Ayrimi Iceren Imza Kullanmayiniz. Imzanizda sadece arac plakaniz ve kamyon arkasi sözü bulundurabilirsiniz.
02- Uygunsuz Imzalar Yönetim Tarafindan Silinir. Tekrarinda Ise Forumdan Uzaklastirilirsiniz.

03- Forum da Kullnacaginiz Avatar`inizin Sakincali Bir Resim Olmamasi Gerekmektedir. Bu Tip Avatar`lar Yönetim Tarafindan Silinir.
03- Tekrarinda ise Forumdan Uzaklastirilirsiniz.

04- Forum da Diger Kullanicilari Rahatsiz Edici Özel Mesajlar ( PM ) Göndermek Yasaktir. Sikayet Halinde Siteden Atilirsiniz.

05- Forum da Kateogori`lere Uygun Konu Acmaya Calisiniz. Aksi Halde Actiginiz Konular Silinir.

06- Forum da Konu Acmadan Önce Arama Yapiniz. Acacaginiz Konu`nun Aynisindan Olmasin.

07- Sitemiz de Telif Hakki Ile Korunan Her Türlü Program , Oyun , Mp3 , Video , Crack , Serial ve benzeri Link Paylasimi Kesinlikle Yasaktir.
07- Bu Tip Paylasim Yapmaya Calisanlar Siteden ve Ekipten Uyarilmaksizin Banlanir.

08- Sitemiz deki Konulara Her Türlü Argo ve Küfür Icerikli Mesaj Yazmak Kesinlikle Yasaktir. Yazan Kisi Uyarilmaksizin Banlanir.

09- Forum daki Konulara Mesaj Sayinizi Artirmak Icin Gereksiz Yere Mesaj Yazmayiniz.

10- Sitemiz Genelinde Acilan Konularda veya Mesajlarda Baska Sitelerin Reklamlarini Yapmak Kesinlikle Yasaktir. Uyarilmaksizin Banlanirsiniz.

11- Sitemiz de Görev Yapan Bütün Yetkili Arkadaslar Normal Üyelere Göre Daha Torpillidir Unutmayiniz.

12- Sitemiz de Görev Yapan Bütün Yetkili Arkadaslar Hic Bir Üyemizi Asagilayici Kücük Düsürücü Davranisi Kabul Edilemez.
12- Görevliyiz Diye de Hic Kimse Bir Havaya Bürünmesin Lütfen.

13- Unutmayalimki Ne Biz Site Yetkilerinin Nede Üyelerin Birbirleri Üzerinde Hic Bir Hakki Yoktur.
13- Buranin Sadece Bir Hobi Yeri Oldugunu Aklimizdan Cikarmayalim.

14- Bütün Görevliler ve Üyelerimiz Bilsinler ki EuroTruckTc Web Sitesi Her Hangi Bir Kazanc Amacli Kurulmamistir. Tamamen Eglence Amaclidir.

15- Sitemize Üye Olan Bütün Arkadaslar Bu Kurallari Kabul Etmis Sayilir.

16- Bütün Üyelerimize Iyi Eglenceler Dileriz.

Yönetim
Resim

Resim